Navigim


Rregullat dhe udhėzimet e regjistrimit
Pėr tė vazhduar, ju duhet fillimisht tė bini dakort me sa mė poshtė vijon:
Rregullat minimale tė regjistrimit


!
  • Njė adresė e vlefshme Email ėshtė mėse e nevojshme pėr tė kryer regjistrimin nė mėnyrė tė pavarur dhe tė shpejtė.
  • Rregullorja e forumit, e cila quhet Udhėzim ėshtė krenaria e forumit tonė, por leximi si dhe aplikimi i saj nuk janė tė detyruar.
  • E mira do ishte t'i kishit mbushur 18 vjeē.

shėnim: Nėqoftėse nuk arrini ta pėrfundoni regjistrimin, prisni qė kėtė ta bėj njė admin, normalisht mbrėnda 24 orėve. smile.gif

Ju falenderojmė !
RSS Lo-Fi Version
Forumi dhe Ditaret Kendveshtrim 2006-2012
Sot ėshtė : 5th December 2020 - 22:55