Navigim
Lista e Ditarėve


 • Gjuha shqype

  An entry in Kėndvėshtrim - Blog nga zog, 04/12/2009 - 11:12

  Porsi kanga e zogut t'verės, qi vallzon n'blerim tė prillit; porsi i ambli flladi i erės, qi lmon gjit e drandofillit; porsi vala e bregut t'detit, porsi gjāma e rrfčs zhgjetare, porsi ushtima e nji tėrmetit, ngjashtu ā' gjuha e jonė... Nė vazhdim

  Kėndvėshtrim - Blog ka    0 Pėrshtypje     1 Shėnime     7769 Lexuar
 • Ndodhi televizive

  An entry in Natė e Ditė nga testosteron, 14/07/2009 - 18:06

  Nė vazhdim

  Natė e Ditė ka    5 Pėrshtypje     7 Shėnime     6764 Lexuar
 • Si hapet nje Ditar ?

  An entry in Ditari kryesise nga Postieri-Forumit, 23/06/2009 - 23:17

  Fillimisht shkohet tek Pulti im qe gjendet lart tek balli i Forumit. Pasi shtypet aty, tek menuja majtas, pjesa Ditari i Forumit, klikohet tek Krijoni nje Ditar. [attachment=19:krijimi_ditarit.gif] Pasi miratohen rregullat bazike te... Nė vazhdim

  Ditari kryesise ka    2 Pėrshtypje     2 Shėnime     8904 Lexuar
 • Skėnderbeu kreshniku ynė

  An entry in Nje ditar jo i perditshem nga vizitor, 03/01/2009 - 09:35

  Adrian Ndreca: Kur “Skėnderbeu” nuk asht historia e Skėnderbeut Publish at Scribd or explore others: History historia skenderbeu Nė vazhdim

  Nje ditar jo i perditshem ka    1 Pėrshtypje     6 Shėnime     8481 Lexuar
 • My Musik

  An entry in abstract's Blog nga abs, 25/02/2008 - 11:23

  Nė vazhdim

  abstract's Blog ka    52 Pėrshtypje     4 Shėnime     5293 Lexuar
 • feiry nuk ka shtuar akoma shėnime !

  feiry Ditar ka    0 Pėrshtypje     0 Shėnime     1739 Lexuar

> Opsionet e Kėrkimit
Emri anėtarit   
Emėrtimi Ditarit pėrmban
nisur nga sipas me rezultate pėr faqe 

> Statistikat e Ditarėve

1 pėrdorues aktivė tek Ditarėt
Active Users 1 shfletues, 0 anėtarė, 0 anonimė
Statistikat e Ditarėve
Board Stats Anėtarėt tanė kanė krijuar njė total prej 7 ditarėsh
Ne kemi njė total prej 21 shėnimesh dhe 73 pėrshtypjesh
Ditari mė i ri ėshtė "feiry Ditar" nga feiry

RSS Lo-Fi Version
Forumi dhe Ditaret Kendveshtrim 2006-2012
Sot ėshtė : 6th December 2020 - 00:25