Navigim


Forum Tema Shkrime Shkrimi i fundit
New Posts Njoftime !
Mundesite teknike e perdorimi me efikasitet i tyre.
15 106 Last Post 14/03/2010 - 16:18
Nė : Blogs
Nga : zog
New Posts Sugjerime e kėrkesa
Mangėsitė teknike ose mosfunksionimi i atyre ekzistuese.
13 931 Last Post 25/02/2011 - 14:05
Nė : Per problemet dhe permirsimin ...
Nga : zacharia11
New Posts Publicitet
Vėnd pėr reklamen e firmės, tė faqes ose punės tuaj krijuese.
Nėn-forumet : Shit - Blej, Pjesėmarrje, Ndihmė
34 168 Last Post 09/03/2012 - 16:48
Nė : Ndjenja
Nga : Kaloresi

Forum Tema Shkrime Shkrimi i fundit
New Posts Letersi, Art e Kulture
Librat e rinj. Shkrimtarėt e famshėm. Tekste tė spikatur. Shkrimet tuaja. Kritikė letrare.
Nėn-forumet : Pėrzgjedhje, Kinema, Autore shqiptare, Autore te huaj
97 988 Last Post 04/05/2019 - 16:14
Nė : Naim Frasheri
Nga : zog
New Posts Fotografi dhe Pikture
Tabllo, piktorė, ekspozita, kritikė arti e mė shumė.
Nėn-forumet : Piktorėt shqiptarė, Fotografi, Mode e Dizajn, Piktorėt e famshėm
121 1285 03/06/2012 - 01:21
Nė : Forum i mbrojtur
Nga : zacharia11
New Posts Debat e ide.
Mbi njeriun, personalitetin e tij, shoqėrine ku ai jeton, botėn qė e rrethon.
Nėn-forumet : LLafollogji
40 746 Last Post 05/07/2010 - 16:41
Nė : emocione pozitive emocione neg...
Nga : abs
New Posts Informatike e internet.
Teknollogjitė mė tė pėrparuara, programet mė tė pėrdorura, ndihmė konkrete nė realizimim e detyrave. Zgjidhje ndaj problemeve tė papritura.
Nėn-forumet : Grafizem, Shkarkimet
30 596 Last Post 26/05/2011 - 13:08
Nė : Reklama te forumit
Nga : zacharia11
New Posts Sondazhe
Pjesėmarrje nė sondazhe, ose anketim shoqėror.
8 211 Last Post 05/12/2011 - 21:51
Nė : Ta mbyllim, mos ta mbyllim !
Nga : zacharia11

Forum Tema Shkrime Shkrimi i fundit
New Posts Njihu dhe njih
Vetmia tė vret ? Femrat apo meshkujt tė interesojnė ? Kėrkon shok ose shoqe pėr nisjen e njė aventure tė re ?
237 899 Last Post 21/09/2019 - 23:52
Nė : donnahi3 : Mirėsevini te Forum...
Nga : Postieri-Forumit
New Posts Argėtim
Kohėn e lirė s'ke ēfarė ta bėsh ? Orarin nė zyrė kėrkon tė shtysh ?
Nėn-forumet : Lojra, Kėngė dhe valle
56 1225 Last Post 21/12/2011 - 19:39
Nė : Pershendetje me kenge.
Nga : zog
New Posts Diskutim i lirė
Diskutim i shpejtė, i lehtė, i gjallė.
Nėn-forumet : Bota Shqiptare, Nga Bota
807 2083 Last Post 12/04/2012 - 00:19
Nė : Ēudite shqiptare
Nga : Postieri-Forumit

Forum Tema Shkrime Shkrimi i fundit
New Posts Thashethemnajė
Mė duket diē dėgjova.. mu duk sikur pashė.. mė ngjau sikur ndodhi.. ēdo ėndėrr qė shikoj tėrė botės ja tregoj.
10 958 30/08/2010 - 19:32
Nė : Forum i mbrojtur
Nga : abs
New Posts Tundime tė errėta
Morale, sociale, seksuale.
13 315 01/11/2010 - 23:35
Nė : Forum i mbrojtur
Nga : tOnCe
New Posts Kundravajtje
Shoqėria s'mė pėlqen. Familja mė pengon. Ligjin nuk e dua.
5 162 28/11/2009 - 20:21
Nė : Forum i mbrojtur
Nga : tushi
New Posts Klubi djaloshar
Diskutime midis miqsh. Gjyeti vajzash e horrlliqe te tjera.
6 76 25/04/2010 - 02:09
Nė : Forum i mbrojtur
Nga : zog
New Posts Klubi vajzėror
Midis mikeshash. Dantella, Nailon, Kaēurrela e muhabete tė tjera tė rėndėsishme.
8 333 07/10/2010 - 09:50
Nė : Forum i mbrojtur
Nga : zacharia11

Collapse

> Kėnd statistikash

26 pėrdorues aktiv pėrgjatė 15 minutave tė fundit
Active Users 26 shfletues, 0 anėtarė, 0 anonimė, 0 robotė
Shfaqni detajet sipas: Kliku fundit, Emri anėtarit
Kėnd statistikash
Board Stats Anėtarėt tanė kanė shkruar njė total prej 12217 shkrimesh
Tek ne ndodhen 283 anėtarė tė regjistruar si dhe 0 anėtarė nė pritje tė miratimit
Anėtari mė i ri ėshtė donnahi3
Numri mė i madh i shfletuesve nė linjė ka qėnė 442, nė 18/11/2009 - 01:14
RSS Lo-Fi Version
Forumi dhe Ditaret Kendveshtrim 2006-2012
Sot ėshtė : 6th December 2020 - 00:02