Ndihmė - Kėrkim - Anėtarėt - Kalendar
Version i plotė: Reportage
Forumi dhe ditaret Kendveshtrim > Kėnd i lirė > Diskutim i lirė
abs
...Pinkun e shoh si gazetare me reportage te sukseshme biggrin.gif

Pink kalxo talentin wink.gif dmth zhdep ndonje me pyetje biggrin.gif biggrin.gif
Pinkparadise
ehhhh biggrin.gif rri se jam e turpeshme,

me ke tja filloj, me tushin vdes te merrem i fije biggrin.gif por spo e kam online cheers.gif

me zogun ashtu keshtu vetem dhuna funksjonon biggrin.gif (hmmmmm :girlov: )

me femrat nuk merrem un se jan sexi i dobet biggrin.gif :kamzhik:
abs
suksese!
Pinkparadise
qyqa, larg qoft vetem me leshatanin JO, se rob me te shpif, me pa lidhje, sme kan zone kurre syt biggrin.gif

do i ngjitesha si pulla postes, vetem qe ti nxija jeten laugh.gif

djemte tane, do ti ruaj per ne fund, si qershia siper tortes,
per nje shijim total, dalngadale biggrin.gif


yyyeeeeaaahhhhhhhh baby, trust me , trust me :ecaty:
abs
suksesi fillon me reportagen qe i ban atij qe s don me pa me sy mi :girlsy:

ate ke rast me e mbeshtet per mur, dmth me e gozhdu, tamam tamam me i pre koken maces para syve te tij, hahahah qe ti dridhen leqet hahahaha sa terroriste qenkam sot :haha:

ke mbeshtetje te plote :gezuar:
abs
Pink ku te eshte mshef fantazia jote madheshtore moj Yll?
abs
Pinku asht tuj pregadit intervistat paramartese laugh.gif
Pinkparadise
sssshhhhttttt kjo pune o si plani sulmit te gjermanis ne evrop BLITZKRIG laugh.gif
abs
Pushkatoje ooops pushtoje ndonje mbas muri e bresheroje n'pyetje biggrin.gif
Mozaik i qelqte
A i lejohet Pikunt me pas bashkepunetore?!:lol:
Meqe s'qenke duke e lene rehat gocen Abso , po ti bej une ca pyetje ty edhe mos mu pergjigj me me shume se 50 % genjeshtra...wink.gif

1) Kur e ikur nga vendlindja per here te pare, cila ka qene gjeja qe ke futur ne cante/valixhe si kujtim nga shtepia?

2) Do na flasesh per dashurine tende te pare?

3) Po per ate aktualen?!:lol:

4) Shoqja jote me e ngushte?

5) Falesh?

Kaq kisha...smile.gif
abs
Fillimisht lidhim marveshjen e komunikimit:
- Genjeshtrat i zevendesoj me heshtjen
- Ndersa % ose sasine e pergjigjeve me [...]

biggrin.gif


1) Kur e ikur nga vendlindja per here te pare, cila ka qene gjeja qe ke futur ne cante/valixhe si kujtim nga shtepia?

- Nga Shqiperia per here te pare kam ik ne vitin 80, gjeja e pare ne cante, ka qene fotografia e families (kam qene e vockel miiiii )biggrin.gif

2) Do na flasesh per dashurine tende te pare?

- Ajo me dha nje drite qe akoma ndricon shpirtin tim, dhe zemres mi dha dimensione te tjera.

3) Po per ate aktualen?! laugh.gif

- [...] biggrin.gif

4) Shoqja jote me e ngushte?

- Ruhet me kujdes ne Zemren time.

5) Falesh?

- Kam nje besim ose fe individuale "dashuria njerzore" besoj ne te.

Kaq kisha...smile.gif




E mire shume e mire :kiss:
Mozaik i qelqte
Pyetje per Zogun...
Per ty vlejne keto rregulla:
1) Mos ma dridh pergjigjen
2) Mos ma dridh:lol:

1) Ndjehesh mashkull me fat?

2) Me thuaj nje emer femre.

3) Ti dhe shtrati yt: pershkruaje ne nje mengjes te djele.

4) Sa i durueshem je me armiqte?

5) Do pranoje nje vallezim?!:P
Mozaik i qelqte
zoguuuuuuu.....biggrin.gif
zog
po e nis ka fundi:

5) per vallzim jam nul, s'di hiē. me kujtohet njiher ka kohe nje goc me ftoi dhe u detyrova, po ishte me veshtire mu duk sesa biēikletes kur i jep per here te pare.

4) armiq nuk kam, nuk di pse, megjithese nje ide e kam : pretendimet e mija jane te vogla, sidhe kapaciteti personal e tejkalon masen e tyre. ky kombinim mi shfarros armiqte. biggrin.gif mendoj se kan armiq njerezit me qellime te larta, me te larta sigurisht sesa aftesia personale e tyre.

3) ngaqe flej shume pak, dhe jam shume i lodhur kur shtrihem shtrati nuk me len asnje mbrese pas zgjimit. per me teper dhomen e gjumit aktuale e kam si depo, kjo me shtyn te ēohem si shigjete edhe te dielen. biggrin.gif

2) benedetta.

1) per punen e fatit, edhe kjo them lidhet me synimet ose qellimet. siē e thashe duke qene se te mijat kane qene te vogla, them se kam pas fat aq sa ēi kam pas synimet. si miu, me therime ngopet i shkreti. biggrin.gif

nuk di a te kenaqa ?
Mozaik i qelqte
Absi....

Ate dashurine e perjetshme mos ma permend mo, se do filloj te ofendohem...wink.gif


Do me kishte pelqy te degjoja dicka me teper per shoqen e ngushte, po mire.




PS: Mozi m duket se te kam fshi dicka ktu...padashje per ideal t flamurit. Jam ne nje vend ku interneti asht me pikatore (shkon e vjen) dhe kisha klickt ktu duke mendu se ishte faqja ku po te jepsha pergj.


Sorry eeh
smile.gif
abs
Pinkparadise
Mqse e fillum knej biseden, knej po e vazhdojme, a me lejohet ti bej nje perkthim te vogel shkrimit te zogut.... biggrin.gif

QUOTE(zog)
po e nis ka fundi :

  ta fillosh nga fundi dmth, du me u bo tip interesant, jam ndryshe nga te tjeret keshtu qe boj ndryshe nga te tjeret ( oki shoko deja e fitove nje pike biggrin.gif )

5) per vallzim jam nul, s'di hiē. me kujtohet njiher ka kohe nje goc me ftoi dhe u detyrova, po ishte me veshtire mu duk sesa biēikletes kur i jep per here te pare.

qe do te thote, di me e dredh bukur, por nuk behet aspak fjal per belin biggrin.gif

4) armiq nuk kam, nuk di pse, megjithese nje ide e kam : pretendimet e mija jane te vogla, sidhe kapaciteti personal e tejkalon masen e tyre. ky kombinim mi shfarros armiqte. biggrin.gif mendoj se kan armiq njerezit me qellime te larta, me te larta sigurisht sesa aftesia personale e tyre.

shumeeeeeeeeeeeeeeee modeste (qe te bejne 2 pik ) por aspak e vertete, ne fakt ai e di shume mire qe me arrogancen dhe kundershtimin ne gjithshka te te gjitheve behet njeri shume i \"urryer\" por cuditerisht edhe shume i terheqshem sidomos nga femrat, sepse duke ditur qe femrat shqiptare me shume ti keqtrajtosh, aq me shume te dune biggrin.gif dhe ja ... jeta o e bukur biggrin.gif  

3) ngaqe flej shume pak, dhe jam shume i lodhur kur shtrihem shtrati nuk me len asnje mbrese pas zgjimit. per me teper dhomen e gjumit aktuale e kam si depo, kjo me shtyn te ēohem si shigjete edhe te dielen. biggrin.gif

me fjale te tjera do te thote qe eshte njeri shume aktiv, dhe i zene, goca merrni nga nje numer dhe mbani radhen, se o bo puna keq, edhe te djelen qe o dita e Zotit, cuni o i zon biggrin.gif pjesen me shigjete nuk po e komentoj se lexuesit duhet te jene te pakten mbi 20 vjec biggrin.gif

2) benedetta.

nqse o emri nones, apo motres i ke ca pike biggrin.gif po qe i noj exi qe te paska shkund trunin, dije se i ke hum te gjitha piket biggrin.gif me kete dua te them qe pres pergjigjen per te ditur se i kujt eshte ky emer, dmth ti diskret njeri qe je, hudh emrin pa asnje shpjegim, por populli deshiron te dije shokoooooooooooooo...kush o kjoooooooooooo biggrin.gif


1) per punen e fatit, edhe kjo them lidhet me synimet ose qellimet. siē e thashe duke qene se te mijat kane qene te vogla, them se kam pas fat aq sa ēi kam pas synimet. si miu, me therime ngopet i shkreti. biggrin.gif

modestia, modestia, modestia, eshte nje nga sekretet e jetes, duhet te dini te jeni modest, qe elozhet tju a bejne te tjeret, ne kete menyre terhiqni sipatin e te gjitheve biggrin.gif (oooppppaaaaaaa u bone 3 pike biggrin.gif ) dmth qe kjo pergjigje mbi te qenurit me fat apo jo, tregon thjeshtesin tende si rob smile.gif

nuk di a te kenaqa ?

lene moooooooo, na fute ne ekstaze, mezi majme veten biggrin.gif

BY pink in paradise biggrin.gif
zog
:moo: biggrin.gif

pinko me te tjeret nuk jam arrogant aspak. me ke keqkuptuar, njesoj si ata. mu me duken me arroganta te tjeret psh. bile jo arroganta por me te liq. mendoj ajo ēfare i zemeron te tjeret eshte sepse u dukem ndryshe. bela eshte kur je ndryshe. duhesh perzene.

por ketu qendron edhe budalliku se per ate gocen me perēe, qe e perzuune nga shkolla, ata te tjeret as kaq nuk kuptojne, dhe tregohen tolerante ne mungese.

po me mu qe jam ndryshe, ose siē thua ti bej gjasme te jem i tille, pse nuk tregohen tolerante keta tolerantet.

pranej jane te keqinj. i verberi behet i keq, kujto ate temen tek filozofia biggrin.gif


ps: kete doja tu tregoj psh tek ajo tema mbi ate vajzen e perzene nga shkolla prej mbajtjes se shamise, apo kjo tjetra per ndertimet pa leje ne parkun e butrintit. nuk di sa ke ndjek ti...

mire......nejse....
Pinkparadise
iiiiiiiiiiiiiiii kyyyyyyyyyyyyyyy

hajt te puth i cik se i more serjozisht gjojnat dhe sduhej smile.gif biggrin.gif hajt cheers.gif i here e per te mira e gezime biggrin.gif

ps:dhe ti e ke shum gabim, sepse une sdo isha ketu, nese ajo qe mendon ti, se mendoj une, do te ishte e vertete ( e kape biggrin.gif se ishte zig zag fjalia biggrin.gif )

sdu me rihap debatin, se tani per tani kam nje gje tjeter qe po me travaillon ne koke biggrin.gif
i kujt o ky emri smu piiiiiiiiiiiiiiiirgjigje biggrin.gif
zog
kur kam qene femi e kam pas komshije, eshte emri ose gjeja qe me kujtohet meseshumti nga femijeria, kur bi llafi mnjf, si tek kjo teme. sepse ndryshe jeta qe bejme kenej te myt s'te len kohe as me kujtu robt e shpis.
Mozaik i qelqte
Pinko, ca ke mi qe e ke perkthy frengjisht intervisten e zogut?!:D Mua me pelqente me shume italisht....masnaj...ky shyqyr qe u pergjigj:lol:.
Me pak fjale Pinko, ja si e kuptova une:

5) Goce , po ta them troc... per ty s'ma nin...

4) Kjo s'do te thote qe te kam inat e s'te duroj dot...

3) As seks keshtu kot, mos shpreso prej meje...

2) Nusen do ta morr te virgjer

1) Nuk jam mashkulli me i mire ne bote

biggrin.gif:D:D
Pinkparadise
Mozambiko, ca pate ti mi shoqe.... qyqy mi gru ja paske lyp me stil dhe une se kapaaaaaaa....imagjino zogu qe o drejt e drejt, i sigurt qe ska kap gjo biggrin.gif


*sa i kujtohet kenga, LIke a virgineeeeeeeeee...touched for the very first timeeeeeeeeeeeeeeee...like a virgineeeeeeeeeeeeeeeeeee...uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhhhhhhhhhhh biggrin.gif
Mozaik i qelqte
Ehhhhhh..... po thashe, pse pinku mund t'ja deformoi pergjigjet e sinqerta e une jo?! edhe mora rastin me ekstrem kuptohet, si me i veshtiri qe ishte...laugh.gif

Ika ... zogu... u talla re...tongue.gif

Noten te dyve, apo i do tashi pytjet ti pinko? E mire qe te menohesh deri neser per pergjigjet...laugh.gif


1) Cila eshte gjeja qe ben me me veshtiresi kohet e fundit?

2) Do pranoje te rrije me nje njeri qe do , por qe s'te do ty?

3) Ke falenderon per cfare ke ne jete?

4) Pse dhe kur gota e fundit e veres se bardhe?

5) Me permend nje ngjyre qe s'te pelqen...
Pinkparadise
hejjjjjjjjjj.....ketu pytjet i boj uneeeeeeeee.... merdeeeeeeeeeee... :kamzhik: :rrah:

tani qe i bone, po i vazhdojme se e kam trunin vize sot biggrin.gif

1/ lista o e gjate, shume e gjate, psh : zgjimi ne mengjes...eshte nje katastrof e vertete...i bej dhune vetes te dal nga krevati biggrin.gif

2/absolutisht JO dhe kjo pa piken e dyshimit ....

3/ate qe me ka bo koken dhe sic thot ajo : ajo me ka qit nga zorret e barkut biggrin.gif

4/ne fakt ishte shishja e veres se bardhe biggrin.gif , para 1 viti e ca, me nje forumist, para kompjuterit, duke bere njohje, ishte personi qe me futi ne AF smile.gif

5/bof...pergjethesisht me pilqejne te gjitha, por psh vesh pak fare te verdhe biggrin.gif me shkon, po o ngjyra e tradhetis biggrin.gif keshtu qe evitoj ta vesh biggrin.gif
abs
Absi....


Do me kishte pelqy te degjoja dicka me teper per shoqen e ngushte, po mire.



Shoqja jeme ma e ngusht e ka emrin abs...
Pastaj vijne dhe dy te tjera...

Per shoqen abs, pyet sa t dush biggrin.gif
abs
Per Mozin, Zogun dhe Pinkun:

Nese do te duhej te vendosni ne mes perkedheljes fizike (dmth jo me fjale) dhe puthjes cilen do te preferoni ? biggrin.gif
Mozaik i qelqte
Ja lej Zogut te marri nje vendim ne rastin konkret. Mua dhe Pinkut s'do na degjohet zeri si ne opcionin A , si ne ate B.laugh.gif
abs
Zogu asht simboli i seriozitetit mi, vec ti e ban me fol ate.
Mozaik i qelqte
Hahaha... dmth duhet ta luaj une rolin e llafazanes eeeee?laugh.gif

Per te vertetu qe shprehja e zogut s'kishte te bente me mua, po me ate vete, ja ku po provoj ti marr nje pergjigje....

Zogu, preferon me na perkedhel apo me na puth?!:D

Pinku do vazhdoje me pytjet apo....do ja lere punen stazhistes se re...biggrin.gif

Per Toncen....

1) Per cfare je krenar?

2) Te ishe dikushi, kush do doje te ishe?

3) Si mendon se do jete dashuria e jetes tende?

4) U beson enderrave?

5) Perkufizo te intervistuarit e meparshem me 1 fjale.
tOnCe
1) Per cfare je krenar?

Per faktin qe nuk i kam thene kurre vetes sime " JO! ".

2) Te ishe dikushi, kush do doje te ishe?

Me teper se KUSH, do preferoja CFARE: do behem i famshem nje dite, shume shume i famshem dhe i suksesshem. Besoj ne fushen e politikes apo ne ate te artit letrar... ne televizion po ashtu.

3) Si mendon se do jete dashuria e jetes tende?

Mendoj se dashuria e jetes sime, do me ngjaje goxha : e paparashikueshme, kokeforte, lodhese, absurde, e LIRE, e shendoshe, rebele, e cmendur... dhe te gjitha keto gjera do shprehen ne menyre TE THJESHTE, sepse per mua thjeshtesia eshte sinonimi me perfekt i lumturise.

4) U beson enderrave?

Kisha 5 vjet pa pare qofte dhe nje enderr ( ose me mire, 5 vjet qe nuk mbaja mend te kisha pare enderra ) dhe para nja 4 ditesh kam pare nje enderr shume te cuditshme, te ciles kam shume interes ti besoj... jam dakord me dualizmin Subkonsh - Koshience

5) Perkufizo te intervistuarit e meparshem me 1 fjale.

zog - origjinal
pinku - guacke
abs - LIRI
tOnCe
Tani i bie qe te intervistoj une dike ? :konfuz:
Mozaik i qelqte
Absin e harrove?
Pinkparadise
waaaaaaaaaaaa.....qekan hap si vaji ne lakra keta ....
ah medet ...... biggrin.gif

Mozambiko, ske kalu hala ke karrikja e te intervistuarit ti, ec aty mos boj shume llafe ... betohu qe do thush te verteten dhe vetem te verteten biggrin.gif


1)personi virtual qe do doje te takoje ne realitet ???

2) ti dhe hakmarrja ....ca marredhenje keni ???

3) nese do ngelin vetem 2dite jete (larg qofte), me thuaj se cfare do te beje, ku do shkoje, me ke???

4)gjeja me e keqe qe do beje per dashuri???

5)traplliku me i modh i jetes tate ???


biggrin.gif
Mozaik i qelqte
Po mi , qyqa... ja doren siper Kanunit e kam e po betohem...biggrin.gif

1) E kam kaluar fazen e pasioneve dhe kureshtjeve virtuale. Ne ne te vertete nuk do doja te takoja asnje, ndoshta ngaqe tani kam mesuar ti mbaj te ndara nga njera tjetra dy realitetet, ndersa ne fillim, kur fillova te frekuentoj virtualitetin, s'isha aq e zonja.
Kjo s'do te thote qe nuk ka persona qe nuk stimoj dhe qe sidoqofte, nese do binte rasti ( rasti ama) , do e pija nje caj.tongue.gif

Po meqe zotnia tate nuk do jete e kenoqme me kete pergjigje , po ti rreshtoj: Zogun... biggrin.gif

2) Nuk hakmerrem , thjesht u ve vizen robve qe ma bejne per borxh e s'ka me kthim mbrapa. E te siguroj qe niveli im i durimit eshte i larte.

3) Kete pytja ja evitoj vetes. Ndoshta do ishte me mire sikur njerezit te jetonin me idene qe kane vetem 2 dite jete e keshtu do i linin budalliqet dhe do i dedikoheshin gjerave te rendesishme te jetes. do mendonin dy here para se te flitnin, do falenderonin me teper, do perqafonin e do falnin.
Ne te vertete nuk e di cdo beja. Nuk vihet bast me mendjen ne raste te tilla.

4) Per dashuri behen vetem gjera te bukura.smile.gif

5) Shpresoj te mos e kem bere akoma.biggrin.gif Jam goce goce e urte une mi.laugh.gif Po me thone te drejten me ka ngel menja tek nje dy muajsh refuzimesh e tongerlliqesh para 2 vjetesh... Mo trape....biggrin.gif

P.S: E hoqa doren nga Kanuni tashi...biggrin.gif
Pinkparadise
Zogun eeeee biggrin.gif

sikur ta disha laugh.gif

mos e prek se te griva biggrin.gif
Mozaik i qelqte
Po ti mi, e paske pas me te futme eeeee ?! Ke do me taku?! Bo prove e prek....biggrin.gif
Nuk ta prek mi jo.... tongue.gif Po ama, po me preku ai mua, s'mbaj pergjegjesi....:kercej:

Nejse , se icik ma shtive friken. Tu imagjinu mishin tim te grire me iku nga qefi jo vetem me e taku ( pa te prekme)laugh.gif, po edhe me e mendu....sad.gif
Pinkparadise
hahahahhahhahahhahahahhahahhahahahahhahaha laugh.gif
Blue
CITIM(Pinkparadise)
Zogun eeeee biggrin.gif

sikur ta disha laugh.gif

mos e prek se te griva biggrin.gif

excuse meee?

:sapomartum:
Pinkparadise
po ti mi pse bohesh xheloze ????
Blue
jo mi desha me t'tregu se nuk ke nevoj me marr' neper goj' emnin e t'fejumit tem.

xhelozine jua kam lan juve biggrin.gif
Pinkparadise
qyqa qyqa, goca, ka fillu me i marr enderrat per realitet biggrin.gif

te fejum eeee biggrin.gif
ec aty qit unazen ta shofim i here, se keshtu me fjale un jam mbreteresha e anglise....keshtu qe .... jepi biggrin.gif
Blue
ps: edhe ala s'm'ke falenderu per cekun qi t'kam nis.
mos m'thuj se nuk e ke marr $1 qi t'kam donate.

un' ju paguj me ndejt urt, ju as me $ s'merrni vesht biggrin.gif
Pinkparadise
pse mi me kaq pak kujton ti se korruptohem une eee???

jam e korruptushme, po vallaj e kam doren e rende biggrin.gif ec aty...hap kuleten edhe jep me shume se ndryshe...ta ftofa zogun para syve biggrin.gif
Blue
QUOTE(Pinkparadise)
qyqa qyqa, goca, ka fillu me i marr enderrat per realitet biggrin.gif

te fejum eeee biggrin.gif
ec aty qit unazen ta shofim i here, se keshtu me fjale un jam mbreteresha e anglise....keshtu qe .... jepi biggrin.gif

lerg kjoft me ken' un mretnesha e anglis'. po a ka femen ma t'mrapsht e qi shahet e antipatizohet ma shum' se ajo?

jo mi pink, un' kam zg'jedh me ken' mretnesha e bots, tuj u feju me zogun.

unazat e m'the e t'thash' si qesim kshtu per dallavere ne, jena cift serioz s'na pelqen me cu pluhun.
Pinkparadise
mouhahhahahhaha laugh.gif

ej, duhet me e lon drogen...se st boka mire laugh.gif

nejse po te pakten naj llokume sdo ishte keq...jo per gjo po ta pakten ta dij dynjoja se ca bohet mer yahoo biggrin.gif
Blue
CITIM(Pinkparadise)
pse mi me kaq pak kujton ti se korruptohem une eee???

jam e korruptushme, po vallaj e kam doren e rende biggrin.gif ec aty...hap kuleten edhe jep me shume se ndryshe...ta ftofa zogun para syve biggrin.gif

e ke parasysh sa koh' i ka marr asaj crew te "march on the penguins" per me e kry krejt filmin?
ty t'duhet me e shumzu me 10. e g'jat ksaj kohet merdhet ti ma fort se zogu, e kur aj t'fillojn' me u ftof, ka me ken koha qi ai ka me ken tuj fjet te ajo dhoma e betonit biggrin.gif
Blue
QUOTE(Pinkparadise)
mouhahhahahhaha laugh.gif

ej, duhet me e lon drogen...se st boka mire laugh.gif

nejse po te pakten naj llokume sdo ishte keq...jo per gjo po ta pakten ta dij dynjoja se ca bohet mer yahoo biggrin.gif

dynjaja e mori vesht pa llokume.
pse un' do t'a amelcoj gojen ty aaa?
shko moj shoqe e gjej ndokend tjeter, se m'shkoj jeta tuj amelcu rob.


un' me drogen s'kam pas pun' ndojher, mos shpif kot. edhe me ba vaki me m'pelqy ndoj femen, e zgjedhi me emen ma t'bukur se kjo drogena
Pinkparadise
e mire lene fare se na vele biggrin.gif
Blue
shif si ban si diabetike tesh biggrin.gif

ika pinkush :bye:
Mozaik i qelqte
Meqe kohet e fundit kemi hasur ca anetare te rinj , do ishte mire te rifillonim reportazhet. Duke shpresuar ne bashkepunimin e anetareve qe do u dali emri ketu biggrin.gif , po filloj.

Lojtar, sa me i sinqerte te lutem, ose te pakten , sa me pak mashtrues tongue.gif.

1) Do pranoje te thoje moshen tende te vertete per ne? Nese po, sa je? Nese jo, sa do doje te ishe?

2) Sa vjec e ke marre patenten?

3) Ke veshur ndonjehere per shaka nje pale recipeta femrash?

4) Jim Carrey apo Mr. Bean?!

5) Me sugjero nje liber qe ta lexoj kete jave.
zacharia11
QUOTE(Mozaik i qelqte)
Meqe kohet e fundit kemi hasur ca anetare te rinj , do ishte mire te rifillonim reportazhet. Duke shpresuar ne bashkepunimin e anetareve qe do u dali emri ketu biggrin.gif , po filloj.

Lojtar, sa me i sinqerte te lutem, ose te pakten , sa me pak mashtrues tongue.gif.

1) Do pranoje te thoje moshen tende te vertete per ne?   patjeter 28.

2) Sa vjec e ke marre patenten?           aq sa merret.

3) Ke veshur ndonjehere per shaka nje pale recipeta femrash?   jo.

4) Jim Carrey apo Mr. Bean?!            pa piken me te vogel te dyshimit - jim carrey.

5) Me sugjero nje liber qe ta lexoj kete jave.

zahiri nga coelho.
Ky ėshtė njė version pėr linjat e dobėta tė internetit. Pėr tė parė versionin e plotė , me mė shumė informacion e imazhe, lutemi klikoni kėtu.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.