Navigim


Forum Tema Shkrime Shkrimi i fundit
New Posts Njihu dhe njih
Vetmia tė vret ? Femrat apo meshkujt tė interesojnė ? Kėrkon shok ose shoqe pėr nisjen e njė aventure tė re ?
237 899 Last Post 21/09/2019 - 23:52
Nė : donnahi3 : Mirėsevini te Forum...
Nga : Postieri-Forumit
New Posts Argėtim
Kohėn e lirė s'ke ēfarė ta bėsh ? Orarin nė zyrė kėrkon tė shtysh ?
Nėn-forumet : Lojra, Kėngė dhe valle
56 1225 Last Post 21/12/2011 - 19:39
Nė : Pershendetje me kenge.
Nga : zog
New Posts Diskutim i lirė
Diskutim i shpejtė, i lehtė, i gjallė.
Nėn-forumet : Bota Shqiptare, Nga Bota
807 2083 Last Post 12/04/2012 - 00:19
Nė : Ēudite shqiptare
Nga : Postieri-Forumit

RSS Lo-Fi Version
Forumi dhe Ditaret Kendveshtrim 2006-2012
Sot ėshtė : 19th September 2020 - 23:29