Navigim


 
Reply to this topicStart new topic
> Ta mbyllim, mos ta mbyllim !, Forumin tone te dashur
V
Vota juaj eshte vendimtare
Ta mbyllim forumin, apo jo ?
Po [ 2 ] ** [33.33%]
Jo [ 4 ] ** [66.67%]
Totali i votave: 6
Shfletuesit e rastit nuk mund tė votojnė 

Reply to this topicStart new topic
1 anėtar(ė) nė kėtė temė (1 shfletues dhe 0 pėrdorues anonim(ė))
0 anėtar(ė) :
 

RSS Lo-Fi Version
Forumi dhe Ditaret Kendveshtrim 2006-2012
Sot ėshtė : 6th August 2020 - 20:47